Jak grać?

Dzięki kamerce internetowej gracz zostaje przeniesiony na ekran monitora. Nie używa się klawiatury, ani myszki. UWAGA: Grając w tę grę zgadzasz się z Warunkami korzystania z serwisu oraz Polityką Prywatności.

Comments

Gry do pobrania

Gry, które można zainstalować na Twoim komputerze. Zwyczajnie pobierasz plik, który po uruchomieniu przeprowadzi Cię przez proces instalacji.

Danceman

Danceman to gra komputerowa, w którą najlepiej gra się przy użyciu kamerki internetowej lub maty do tańczenia. Jeśli nie masz żadnego z tych sprzętów – nie martw się – możesz zagrać także na klawiaturze. Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

Cyclops BallZ

Nieustannie w różnych zakątkach wszechświata toczą się turnieje postaci żądnych pieniędzy, sławy i chwały. Przenieś się na jedną z aren walki i stań oko w oko z rywalem, który łatwo nie odda nawet jednego punktu!. Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

Debiut Małego Cyklopa

To 5 interaktywnych gier, które przy użyciu kamerki internetowej, tworzą dla nas wirtualny świat, w którym nie ma ograniczeń. Wirtualna rzeczywistość przestaje już być motywem znanym jedynie z filmów science-fiction! Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

The Vulture Strike

Są duże, szalone i niezwykle odporne na uderzenia! Mają szczytny cel. Od wieków budują masywną armatę, której używają, by wystrzeliwać się w kierunku księżyca. Żaden z nich nie ma jednak pojęcia, iż to, co tak dobrze widać, może być taaaak daleko! Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!