Screenshots

 0
 1
 2
 3

Komentarze

The Vulture Strike

Wprowadzenie

Są duże, szalone i niezwykle odporne na uderzenia! Mają szczytny cel. Od wieków budują masywną armatę, której używają, by wystrzeliwać się w kierunku księżyca. Żaden z nich nie ma jednak pojęcia, iż to, co tak dobrze widać, może być taaaak daleko...

Bądź jednak gotów na to, że nie będzie łatwo! Na Twej ścieżce nieraz napotkasz pechowców, którzy odpadli ze znacznie trudniejszych turniejów. Pomocne może być wtedy odwiedzenie sklepu z dodatkami, które wprawdzie nie są tanie, ale znacznie podwyższają szansę Twojej wygranej.

NADZIEJA JEST JEDNAK CZĘŚCIĄ ICH NATURY...

Więc dopóki wiatr wieje, słońce świeci, a sępy wierzą, wielkie Sępie Uderzenie będzie pozwalało im dążyć do postawionego sobie celu. Pamiętaj, że możesz pomóc im utrzymać wiarę. Jeśli tylko masz wystarczającą moc w rękach, możesz użyć jej, by nadawać sępom odpowiedni kierunek. Ochotników nie brakuje, a cenny jest każdy pokonany metr! Sępom pomagać można w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Swoje rekordy możesz wysyłać na nasz serwer, gdzie na bieżąco można porównywać własne osiągnięcia z resztą świata. Nawet jeśli nie pomożesz sępom osiągnąć celu, to z pewnością pomożesz im utrzymać wiarę w to, że odwalają kawał dobrej roboty!

Wymagania sprzętowe:

  • Procesor 800 MHz
  • Windows XP, 2000,2003 lub Vista
  • 256 MB RAM
  • CD-ROM
  • Kamerka internetowa USB
  • 200 MB miejsca na HDD
  • Karta graficzna 64 MB RAM kompatybilna z DirectX 9
  • Karta muzyczna kompatybilna z DirectX 9

 

Inne produkty

Danceman

Cena 39.90 PLN

Danceman
Danceman to gra komputerowa, w którą najlepiej gra się przy użyciu kamerki internetowej lub maty do tańczenia.
Ciuchomania

Cena 39.90 PLN

Ciuchomania
Ciuchomania
Debiut Małego Cyklopa

Cena 49.90 PLN

Debiut Małego Cyklopa
To 5 interaktywnych gier, które przy użyciu kamerki internetowej, tworzą dla nas wirtualny świat, w którym nie ma ograniczeń.
Cyclops BallZ

Cena 44.90 PLN

Cyclops BallZ
Przenieś się na jedną z aren walki i stań oko w oko z rywalem, który łatwo nie odda nawet jednego punktu.