Gry do pobrania

Gry, które można zainstalować na Twoim komputerze. Zwyczajnie pobierasz plik, który po uruchomieniu przeprowadzi Cię przez proces instalacji.

Danceman

Danceman to gra komputerowa, w którą najlepiej gra się przy użyciu kamerki internetowej lub maty do tańczenia. Jeśli nie masz żadnego z tych sprzętów – nie martw się – możesz zagrać także na klawiaturze. Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

Debiut Małego Cyklopa

To 5 interaktywnych gier, które przy użyciu kamerki internetowej, tworzą dla nas wirtualny świat, w którym nie ma ograniczeń. Wirtualna rzeczywistość przestaje już być motywem znanym jedynie z filmów science-fiction! Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

Ciuchomania

Księżniczki, dzielni rycerze, straszne potworki i wszechobecna magia... Jeśli masz wśród bliskich kilkuletnią dziewczynkę - z pewnością wiesz jak daleko sięga Jej wyobraźnia. Ciuchomania powstała po to, by takim właśnie dziewczynkom - rysować uśmiech na ustach. Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

Cyclops BallZ

Nieustannie w różnych zakątkach wszechświata toczą się turnieje postaci żądnych pieniędzy, sławy i chwały. Przenieś się na jedną z aren walki i stań oko w oko z rywalem, który łatwo nie odda nawet jednego punktu!. Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

The Vulture Strike

Są duże, szalone i niezwykle odporne na uderzenia! Mają szczytny cel. Od wieków budują masywną armatę, której używają, by wystrzeliwać się w kierunku księżyca. Żaden z nich nie ma jednak pojęcia, iż to, co tak dobrze widać, może być taaaak daleko! Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!

Gry On-line

Gry, które nie wymagają instalacji - po prostu wchodzisz na stronę i grasz!

FurryMind!

Nasza pierwsza gra działająca On-line. Sprawdź i trenuj swoją pamięć! Kliknij, aby zobaczyć szczegóły!